TAROT - KUPA ALTILISI  
 

KUPA ALTILISI

Çiçekler dolu bir köy meydanı. Küçük bir çocuk elindeki çiçek dolu kupayı bir kıza uzatıyor. Kupa Altılısı geçmişte kalan güzel duygulara, anılara ilişkin karttır.

Geçmiş yaşantınıza bakıp eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmişe yaptığınız yolculuk, yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. Eğer bugünden kaçmak için geçmişe dalıyorsanız dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algılamaz. Yaşadığınız masalımsı aşk ise çok geride kaldı. Artık gerçeğe dönmenin zamanı geldi. 

Düz

Geride kalanları, geçmişi özlemek. Mutluluğun kökenlerinin geçmişe uzanması. Çocukken yaşanan bir olayın yeniden yaşanması ya da bir anının canlanması. Eski dostları özleme ay da onlarla yeniden bir araya gelme. Çocukluktan beri istenen, uğruna mücadele verilen bir arzunun gerçekleşmesi, mutluluk. Vicdanın rahat olması, masumiyet. Bir hayranın varlığı. Bir hayrandan alınacak bir hediye. Şehvet, cinsel hayatta mutluluk.

Ters

Geçmişte yaşama, bugünü, yeni şartları kabul edememe. Geçmişte kalan birine duyulan özlem. Eski bir sevgiliye, aşka duyulan hasret. Gelenekçilik. Miras. Artık mutluluk vermeyen bir ilişki.TAROT - KUPA ALTILISI  

copyright © tarotac.com