TAROT - DEĞNEK KRALI  
 

DEĞNEK KRALI

Tüm görkemiyle kraliyet tahtında oturan Kral, elinde bir değnek tutmakta. Değnek Kralı, kendine güvenin ve yaşama sevincinin simgesidir.

İsteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlatabilirsiniz. Moralinizin yükseleceği ve kendinize olan güvenin artacağı bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canlı bir ilişkiyi haber verir. Sizi doyuma oluşturacak samimi bir ilişkiyi var olan ilişkinizi ise geliştireceğinize işaret eder. Aşırı heyecanınız ise zaman zaman tartışmalara neden olabilir. 

Düz

Cesaret, kendine güven. Güçlü bir irade ve ahlak. Zenginlik tutkusu, yaşama bağlılık. Karizma ve görkem. Güçlü refleksler, mücadeleden yılmayan bir yapı. Olayları her yönüyle görme çabasına sahip, detaylara önem veren bir karakter. Dostluklara önem veren, sadık bir arkadaş. Mutlu bir evlilik. Huzurlu bir ilişki. Aniden elde edilen bir servet.

Ters

Analiz yeteneği zayıf, olayları doğru değerlendiremeyen, yanlış kararlar alan bir yapı. Kibirli, gösteriye meraklı bir kişilik. Acıma duygusundan yoksun, kırıcı, merhametsiz bir yapı. 

TAROT - DEĞNEK KRALI  

copyright © tarotac.com