TAROT - KILIÇ ASI  
 
 

KILIÇ ASI

Kılıç Ası da tüm As'lar gibi içimizde olan bir gücün, bir fırsatın keşfedilmesi yönünde bir işarettir. Mantık, kararlılık, objektiflik gibi güçlerin varlığını gösterir. Zihnimizi meşgul eden bir problemin keskin bir görüşle, doğru bir analizle çözüleceğini müjdeler.

Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düşünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmanız sizin yararınıza olacaktır. İyi düşünülmüş bir kararı yürürlüğe sokacaksınız. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmaşıklıktan kurtarabilirsiniz. İlişkinizdeki problemleri partnerinizle tartışmalısınız.

Düz

Kararlılık, kuşkuların bir kenara bırakılması. Başarı ile sonuçlanacak bir işe girişmek, ilerlemek. Objektiflik, mantık, keskin bir analiz yeteneği. Bir rekabetin lehte sonuçlanması. Güçlü bir sevgi. Adalet, dürüstlük. Bağımsızlığın sağlam temellere oturması. Lider ruhlu bir çocuğun doğma olasılığı. Büyük bir nefret.

Ters

Endişeler, karasızlık. Başarı zannedilen bir gelişmenin yıkıma yol açması. Kayıplar. Karmaşa, şiddet. Zorlanmalara uğramak, ya da zorbalık göstermek. Mantıksız ve adaletsiz davranmak. 
TAROT - KILIÇ ASI  

copyright © tarotac.com